Techem Radyo Frekans (RF) Sistemi

RF Sisteminin Avantajları
Sayaç okumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Techem RF sistemi sayesinde artık evlere girmeden, sizlere “ne zaman gelebiliriz?” diye sormadan gider bildirimlerine esas oluşturacak tüketim değerlerini hızlı bir şekilde bina önünden topluyoruz.

Alınan sinyaller tamamen şifreli olduğu için Techem yetkili okuyucusundan başka kimse sayaçlarınızın tüketim değerlerini okuyamaz.

Kolay montaj - Radyo frekans modülü entegre ürünlerimizin kablolama sorunu olmadığı için montajı son derece kolay, hızlı ve zahmetsizdir.

Okuyamama sorunu yok - Daire sakinlerinin evde olmasına ihtiyaç olmadan sayaçlar evin neresinde olursa olsan dışarıdan tüketimler okunabilir.

Hatalı okuma yok - Tüketim değerleri tamamen otomatik bir sistem ile sayaçlardan el bilgisayarlarına iletildiği için okuyucu kaynaklı yanlış okuma ihtimali yoktur.

Mutlu kullanıcılar - Daire sakinleri okuyucuyu bile görmeden gider bildirimleri sağlıklı, doğru ve hızlı bir şekilde kendilerine ulaşıyor.

Zamandan tasarruf - RF sistemi sayesinde çok büyük sitelerde bile kesintisiz ve hızlı bir şekilde sayaçlar okunarak gider bildirimleri çok kısa sürede hazırlanıyor.